GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Strugë, Maqedonia e Veriut Budva, Mali i Zi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:00StrugëStacioni Strugë

19:50ShkupStacioni Shkup

Euro Linia
330den
2
Ndërrim në: BozurPritja: 1 orë, 10 minuta
3

21:00ShkupStacioni Shkup

21:11BudvaStacioni Budva

Bozur
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 11 minuta
1

17:30StrugëStacioni Strugë

20:20ShkupStacioni Shkup

Vakchare-2
330den
2
Ndërrim në: BozurPritja: 40 minuta
3

21:00ShkupStacioni Shkup

21:11BudvaStacioni Budva

Bozur
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 41 minuta
1

17:30StrugëStacioni Strugë

20:20ShkupStacioni Shkup

Jotso Turs
?den
2
Ndërrim në: BozurPritja: 40 minuta
3

21:00ShkupStacioni Shkup

21:11BudvaStacioni Budva

Bozur
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 41 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.