GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Strugë, Maqedonia e Veriut Athinë, Greqi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

23:40StrugëStacioni Strugë

02:40TiranëStacioni Tiranë

Drita Travel
15€
2
Ndërrim në: AMR TravelPritja: 20 minuta
3

03:00TiranëStacioni Tiranë

13:00AthinëStacioni Athinë

AMR Travel
40€

Informata

Kohëzgjatja totale:~13 orë, 20 minuta
Çmimi total: 55
1

23:40StrugëStacioni Strugë

02:40TiranëStacioni Tiranë

Drita Travel
15€
2
Ndërrim në: AMR TravelPritja: 1 orë, 50 minuta
3

04:30TiranëStacioni Tiranë

14:30AthinëStacioni Athinë

AMR Travel
40€

Informata

Kohëzgjatja totale:~14 orë, 50 minuta
Çmimi total: 55

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.