GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Sovjan, Shqipëri Durrës, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:30Ersekë

14:47SovjanStacioni Sovjan

18:18DurrësStacioni Durrës

Auto Duka Trans
?Lekë

14:00Ersekë

15:17SovjanStacioni Sovjan

18:48DurrësStacioni Durrës

Xhejni Travel
?Lekë

15:00Korçë

15:24SovjanStacioni Sovjan

18:38DurrësStacioni Durrës

Demokracia 95
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:24SovjanStacioni Sovjan

16:03TiranëStacioni Tiranë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Riki TransPritja: 17 minuta
3

16:20TiranëStacioni Tiranë

16:58DurrësStacioni Durrës

Riki Trans
150Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 34 minuta
Çmimi total: 150 Lekë
1

13:24SovjanStacioni Sovjan

16:03TiranëStacioni Tiranë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Teuta - 95Pritja: 21 minuta
3

16:24TiranëStacioni Tiranë

16:59DurrësStacioni Durrës

Teuta - 95
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 35 minuta
1

13:24SovjanStacioni Sovjan

16:03TiranëStacioni Tiranë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 27 minuta
3

16:30TiranëStacioni Tiranë

17:05DurrësStacioni Durrës

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 41 minuta
1

13:24SovjanStacioni Sovjan

16:03TiranëStacioni Tiranë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 27 minuta
3

16:30TiranëStacioni Tiranë

16:59DurrësStacioni Durrës

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 35 minuta
1

13:47SovjanStacioni Sovjan

16:26TiranëStacioni Tiranë

Eno Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 34 minuta
3

17:00TiranëStacioni Tiranë

17:35DurrësStacioni Durrës

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 48 minuta
1

13:47SovjanStacioni Sovjan

16:26TiranëStacioni Tiranë

Eno Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Riki TransPritja: 34 minuta
3

17:00TiranëStacioni Tiranë

17:38DurrësStacioni Durrës

Riki Trans
150Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 51 minuta
Çmimi total: 150 Lekë
1

13:47SovjanStacioni Sovjan

16:26TiranëStacioni Tiranë

Eno Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 34 minuta
3

17:00TiranëStacioni Tiranë

17:35DurrësStacioni Durrës

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 48 minuta
1

13:47SovjanStacioni Sovjan

16:26TiranëStacioni Tiranë

Eno Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 34 minuta
3

17:00TiranëStacioni Tiranë

17:29DurrësStacioni Durrës

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 42 minuta
1

14:09SovjanStacioni Sovjan

15:35LibrazhdStacioni Librazhd

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Auto Duka TransPritja: 38 minuta
3

16:13LibrazhdStacioni Librazhd

18:18DurrësStacioni Durrës

Auto Duka Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 9 minuta
1

14:40SovjanStacioni Sovjan

17:19TiranëStacioni Tiranë

Beam Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Riki TransPritja: 21 minuta
3

17:40TiranëStacioni Tiranë

18:18DurrësStacioni Durrës

Riki Trans
150Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 38 minuta
Çmimi total: 150 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.