GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Sllatinë, Kosovë Suharekë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:14SllatinëStacioni Sllatinë

08:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Shpatturs
?€
2
Ndërrim në: Bashkimi ReisenPritja: 14 minuta
3

08:45PrishtinëStacioni Prishtinë

09:58SuharekëStacioni Suharekë

Bashkimi Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 44 minuta
1

11:14SllatinëStacioni Sllatinë

11:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Meti Tours
?€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 14 minuta
3

11:45PrishtinëStacioni Prishtinë

12:58SuharekëStacioni Suharekë

Halimaj
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 44 minuta
1

11:44SllatinëStacioni Sllatinë

12:01PrishtinëStacioni Prishtinë

Kushtrimi Nm
?€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 9 minuta
3

12:10PrishtinëStacioni Prishtinë

13:23SuharekëStacioni Suharekë

Bres Turs
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 39 minuta
1

11:44SllatinëStacioni Sllatinë

12:01PrishtinëStacioni Prishtinë

Kushtrimi Nm
?€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 9 minuta
3

12:10PrishtinëStacioni Prishtinë

13:15SuharekëStacioni Suharekë

Bres Turs
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 31 minuta
1

14:14SllatinëStacioni Sllatinë

14:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Cali
?€
2
Ndërrim në: TosaPritja: 14 minuta
3

14:45PrishtinëStacioni Prishtinë

15:50SuharekëStacioni Suharekë

Tosa
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 36 minuta
1

16:44SllatinëStacioni Sllatinë

17:01PrishtinëStacioni Prishtinë

Bledi
?€
2
Ndërrim në: ErlinesPritja: 14 minuta
3

17:15PrishtinëStacioni Prishtinë

18:28SuharekëStacioni Suharekë

Erlines
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 44 minuta
1

18:14SllatinëStacioni Sllatinë

18:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Kushtrimi Nm
?€
2
Ndërrim në: Zhur ToursPritja: 9 minuta
3

18:40PrishtinëStacioni Prishtinë

19:53SuharekëStacioni Suharekë

Zhur Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 39 minuta
1

18:44SllatinëStacioni Sllatinë

19:01PrishtinëStacioni Prishtinë

Edonisi
?€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 14 minuta
3

19:15PrishtinëStacioni Prishtinë

20:28SuharekëStacioni Suharekë

Bres Turs
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 44 minuta
1

18:44SllatinëStacioni Sllatinë

19:01PrishtinëStacioni Prishtinë

Edonisi
?€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 14 minuta
3

19:15PrishtinëStacioni Prishtinë

20:25SuharekëStacioni Suharekë

Bres Turs
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 41 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.