GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Suharekë, Kosovë Sllatinë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:38SuharekëStacioni Suharekë

16:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Erlines
?€
2
Ndërrim në: ShpattursPritja: 13 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

17:17SllatinëStacioni Sllatinë

Shpatturs
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 39 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.