GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Sllatinë, Kosovë Malishevë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:14SllatinëStacioni Sllatinë

15:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Shpatturs
?€
2
Ndërrim në: Lumi ReisenPritja: 14 minuta
3

15:45PrishtinëStacioni Prishtinë

16:39MalishevëStacioni Malishevë

Lumi Reisen
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 25 minuta
Çmimi total: 3
1

15:14SllatinëStacioni Sllatinë

15:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Shpatturs
?€
2
Ndërrim në: Lumi ReisenPritja: 14 minuta
3

15:45PrishtinëStacioni Prishtinë

16:32MalishevëStacioni Malishevë

Lumi Reisen
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 18 minuta
Çmimi total: 3
1

15:14SllatinëStacioni Sllatinë

15:19Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Shpatturs
?€
2
Ndërrim në: KorabiPritja: 16 minuta
3

15:35Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

16:07MalishevëStacioni Malishevë

Korabi
?€
Kohëzgjatja totale:~53 minuta
1

16:44SllatinëStacioni Sllatinë

17:01PrishtinëStacioni Prishtinë

Bledi
?€
2
Ndërrim në: DidiPritja: 14 minuta
3

17:15PrishtinëStacioni Prishtinë

18:02MalishevëStacioni Malishevë

Didi
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 18 minuta
Çmimi total: 3
1

17:14SllatinëStacioni Sllatinë

17:19Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Bledi
?€
2
Ndërrim në: DidiPritja: 11 minuta
3

17:30Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

18:02MalishevëStacioni Malishevë

Didi
?€
Kohëzgjatja totale:~48 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.