GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Lublanë, Slloveni Malishevë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

17:00LublanëStacioni Lublanë

05:15MalishevëStacioni Malishevë

R-GASHI
50€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:00LublanëStacioni Lublanë

06:15PrizrenStacioni Prizren

R-GASHI
50€
2
Ndërrim në: LindiPritja: 2 orë, 45 minuta
3

09:00PrizrenStacioni Prizren

09:57MalishevëStacioni Malishevë

Lindi
1.5€
Kohëzgjatja totale:~16 orë, 57 minuta
Çmimi total: 51.5
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.