GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shkup, Maqedonia e Veriut Vlorë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

21:00ShkupStacioni Shkup

03:30TiranëStacioni Tiranë

Drita Travel
20€
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 1 orë, 30 minuta
3

05:00TiranëStacioni Tiranë

07:58VlorëStacioni Vlorë

Elalba Trans Sh.P.K
6€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~10 orë, 58 minuta
Çmimi total: 20

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.