GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shkup, Maqedonia e Veriut Topliçan, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:00ShkupStacioni Shkup

16:56PrishtinëStacioni Prishtinë

Albusi
8€
2
Ndërrim në: ErlinesPritja: 19 minuta
3

17:15PrishtinëStacioni Prishtinë

18:36TopliçanStacioni Topliçan

Erlines
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 36 minuta
Çmimi total: 8
1

16:00ShkupStacioni Shkup

19:00PrizrenStacioni Prizren

Vector Travel
9€
2
Ndërrim në: Bledi ReisenPritja: 15 minuta
3

19:15PrizrenStacioni Prizren

19:34TopliçanStacioni Topliçan

Bledi Reisen
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 34 minuta
Çmimi total: 9
1

16:00ShkupStacioni Shkup

19:00PrizrenStacioni Prizren

Vector Travel
9€
2
Ndërrim në: JetaPritja: 30 minuta
3

19:30PrizrenStacioni Prizren

19:49TopliçanStacioni Topliçan

Jeta
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 49 minuta
Çmimi total: 9
1

16:30ShkupStacioni Shkup

18:25PrishtinëStacioni Prishtinë

Amalfi Tours
8.5€
2
Ndërrim në: Zhur ToursPritja: 15 minuta
3

18:40PrishtinëStacioni Prishtinë

20:01TopliçanStacioni Topliçan

Zhur Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 31 minuta
Çmimi total: 8.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.