GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Shkup, Maqedonia e Veriut Rinas, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:30ShkupStacioni Shkup

18:25PrishtinëStacioni Prishtinë

Amalfi Tours
8.5€
2
Ndërrim në: Kei-ReisenPritja: 35 minuta
3

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

22:20RinasStacioni Rinas

Kei-Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 50 minuta
Çmimi total: 23.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.