GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shkup, Maqedonia e Veriut Pesochani, Maqedonia e Veriut

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

17:30ShkupStacioni Shkup

19:56PesochaniStacioni Pesochani

20:20Strugë

Vakchare-2
?den

18:30ShkupStacioni Shkup

20:56PesochaniStacioni Pesochani

21:24Ohër

Galeb
?den

19:00ShkupStacioni Shkup

21:26PesochaniStacioni Pesochani

21:50Strugë

Martinoski Struga
?den

19:30ShkupStacioni Shkup

21:56PesochaniStacioni Pesochani

22:24Ohër

Klasik Kompani
?den

20:00ShkupStacioni Shkup

22:26PesochaniStacioni Pesochani

22:54Ohër

Klasik Kompani
?den

20:00Kumanovë

20:32ShkupStacioni Shkup

22:58PesochaniStacioni Pesochani

23:26Ohër

Galeb
?den

21:00ShkupStacioni Shkup

23:26PesochaniStacioni Pesochani

23:50Strugë

Euro Linia
?den

22:00ShkupStacioni Shkup

00:26PesochaniStacioni Pesochani

00:50Strugë

Martinoski Struga
?den

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:05ShkupStacioni Shkup

17:46TetovëStacioni Tetovë

Gazmend Turist
?den
2
Ndërrim në: Vakchare-2Pritja: 25 minuta
3

18:11TetovëStacioni Tetovë

19:56PesochaniStacioni Pesochani

Vakchare-2
?den
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 51 minuta
1

17:15ShkupStacioni Shkup

17:56TetovëStacioni Tetovë

Euro Linia
?den
2
Ndërrim në: Vakchare-2Pritja: 15 minuta
3

18:11TetovëStacioni Tetovë

19:56PesochaniStacioni Pesochani

Vakchare-2
?den
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 41 minuta
1

17:15ShkupStacioni Shkup

17:56TetovëStacioni Tetovë

Euro Linia
?den
2
Ndërrim në: Vakçare StrugaPritja: 29 minuta
3

18:25TetovëStacioni Tetovë

20:10PesochaniStacioni Pesochani

Vakçare Struga
?den
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 55 minuta
1

17:15ShkupStacioni Shkup

17:56TetovëStacioni Tetovë

Euroturist
?den
2
Ndërrim në: Vakchare-2Pritja: 15 minuta
3

18:11TetovëStacioni Tetovë

19:56PesochaniStacioni Pesochani

Vakchare-2
?den
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 41 minuta
1

17:15ShkupStacioni Shkup

17:56TetovëStacioni Tetovë

Euroturist
?den
2
Ndërrim në: Vakçare StrugaPritja: 29 minuta
3

18:25TetovëStacioni Tetovë

20:10PesochaniStacioni Pesochani

Vakçare Struga
?den
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 55 minuta
1

17:30ShkupStacioni Shkup

18:11TetovëStacioni Tetovë

Vakchare-2
?den
2
Ndërrim në: Vakçare StrugaPritja: 14 minuta
3

18:25TetovëStacioni Tetovë

20:10PesochaniStacioni Pesochani

Vakçare Struga
?den
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 40 minuta
1

17:30ShkupStacioni Shkup

18:11TetovëStacioni Tetovë

Vakchare-2
?den
2
Ndërrim në: Vakçare StrugaPritja: 14 minuta
3

18:25TetovëStacioni Tetovë

20:10PesochaniStacioni Pesochani

Vakçare Struga
?den
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 40 minuta
1

17:30ShkupStacioni Shkup

18:11TetovëStacioni Tetovë

Vakcare
?den
2
Ndërrim në: Vakçare StrugaPritja: 14 minuta
3

18:25TetovëStacioni Tetovë

20:10PesochaniStacioni Pesochani

Vakçare Struga
?den
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 40 minuta
1

18:00ShkupStacioni Shkup

18:41TetovëStacioni Tetovë

Euro Linia
?den
2
Ndërrim në: SenadtursPritja: 19 minuta
3

19:00TetovëStacioni Tetovë

20:45PesochaniStacioni Pesochani

Senadturs
?den
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 45 minuta
1

18:00ShkupStacioni Shkup

18:41TetovëStacioni Tetovë

Euroturist
?den
2
Ndërrim në: SenadtursPritja: 19 minuta
3

19:00TetovëStacioni Tetovë

20:45PesochaniStacioni Pesochani

Senadturs
?den
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 45 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.