GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shkup, Maqedonia e Veriut Mitrovicë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:00ShkupStacioni Shkup

16:56PrishtinëStacioni Prishtinë

Albusi
8€
2
Ndërrim në: Beka ToursPritja: 19 minuta
3

17:15PrishtinëStacioni Prishtinë

18:03MitrovicëStacioni Mitrovicë

Beka Tours
1.5€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 3 minuta
Çmimi total: 9.5
1

16:30ShkupStacioni Shkup

18:25PrishtinëStacioni Prishtinë

Amalfi Tours
8.5€
2
Ndërrim në: Arena-TravPritja: 20 minuta
3

18:45PrishtinëStacioni Prishtinë

19:33MitrovicëStacioni Mitrovicë

Arena-Trav
1.8€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 3 minuta
Çmimi total: 8.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.