GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shkup, Maqedonia e Veriut Misleshevo, Maqedonia e Veriut

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

19:00ShkupStacioni Shkup

21:46MisleshevoStacioni Misleshevo

21:50Strugë

Martinoski Struga
?den

21:00ShkupStacioni Shkup

23:46MisleshevoStacioni Misleshevo

23:50Strugë

Euro Linia
?den

22:00ShkupStacioni Shkup

00:46MisleshevoStacioni Misleshevo

00:50Strugë

Martinoski Struga
?den

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

18:30ShkupStacioni Shkup

19:11TetovëStacioni Tetovë

Galeb
?den
2
Ndërrim në: Martinoski StrugaPritja: 30 minuta
3

19:41TetovëStacioni Tetovë

21:46MisleshevoStacioni Misleshevo

Martinoski Struga
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 16 minuta
1

18:30ShkupStacioni Shkup

19:11TetovëStacioni Tetovë

Galeb
?den
2
Ndërrim në: Martinoski StrugaPritja: 30 minuta
3

19:41TetovëStacioni Tetovë

21:46MisleshevoStacioni Misleshevo

Martinoski Struga
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 16 minuta
1

18:30ShkupStacioni Shkup

19:11TetovëStacioni Tetovë

Seagull Ohrid-Ml
?den
2
Ndërrim në: Martinoski StrugaPritja: 30 minuta
3

19:41TetovëStacioni Tetovë

21:46MisleshevoStacioni Misleshevo

Martinoski Struga
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 16 minuta
1

18:50ShkupStacioni Shkup

19:31TetovëStacioni Tetovë

Rule Turs
?den
2
Ndërrim në: Chikri TrejdPritja: 29 minuta
3

20:00TetovëStacioni Tetovë

22:05MisleshevoStacioni Misleshevo

Chikri Trejd
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 15 minuta
1

19:00ShkupStacioni Shkup

19:41TetovëStacioni Tetovë

Delfina Tours
?den
2
Ndërrim në: Chikri TrejdPritja: 19 minuta
3

20:00TetovëStacioni Tetovë

22:05MisleshevoStacioni Misleshevo

Chikri Trejd
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 5 minuta
1

19:00ShkupStacioni Shkup

19:41TetovëStacioni Tetovë

Durmo Tours
?den
2
Ndërrim në: Chikri TrejdPritja: 19 minuta
3

20:00TetovëStacioni Tetovë

22:05MisleshevoStacioni Misleshevo

Chikri Trejd
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 5 minuta
1

19:00ShkupStacioni Shkup

19:41TetovëStacioni Tetovë

Metro Trans
?den
2
Ndërrim në: Chikri TrejdPritja: 19 minuta
3

20:00TetovëStacioni Tetovë

22:05MisleshevoStacioni Misleshevo

Chikri Trejd
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 5 minuta
1

19:00ShkupStacioni Shkup

19:41TetovëStacioni Tetovë

Radika
?den
2
Ndërrim në: Chikri TrejdPritja: 19 minuta
3

20:00TetovëStacioni Tetovë

22:05MisleshevoStacioni Misleshevo

Chikri Trejd
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 5 minuta
1

19:00ShkupStacioni Shkup

19:41TetovëStacioni Tetovë

Martinoski Struga
?den
2
Ndërrim në: Chikri TrejdPritja: 19 minuta
3

20:00TetovëStacioni Tetovë

22:05MisleshevoStacioni Misleshevo

Chikri Trejd
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 5 minuta
1

20:32ShkupStacioni Shkup

21:13TetovëStacioni Tetovë

Galeb
?den
2
Ndërrim në: Euro LiniaPritja: 28 minuta
3

21:41TetovëStacioni Tetovë

23:46MisleshevoStacioni Misleshevo

Euro Linia
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 14 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.