GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shkup, Maqedonia e Veriut Gjakovë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

19:10ShkupStacioni Shkup

21:05PrishtinëStacioni Prishtinë

Motoja
8.5€
2
Ndërrim në: Norway Travel GjakovëPritja: 25 minuta
3

21:30PrishtinëStacioni Prishtinë

23:01GjakovëStacioni Gjakovë

Norway Travel Gjakovë
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 51 minuta
Çmimi total: 8.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.