GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shkup, Maqedonia e Veriut Dusseldorf, Gjermani

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

10:30ShkupStacioni Shkup

10:29DusseldorfStacioni Dusseldorf

Macedonia Traffic
?€

11:30ShkupStacioni Shkup

11:29DusseldorfStacioni Dusseldorf

Habib Tourism
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:10ShkupStacioni Shkup

12:06PrishtinëStacioni Prishtinë

Gazmend Turist
8.5€
2
Ndërrim në: FertoursPritja: 54 minuta
3

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

12:00DusseldorfStacioni Dusseldorf

Fertours
80€
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 50 minuta
Çmimi total: 88.5
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.