GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shkup, Maqedonia e Veriut Duisburg, Gjermani

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

10:30ShkupStacioni Shkup

10:29DuisburgStacioni Duisburg

Macedonia Traffic
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:00ShkupStacioni Shkup

09:56PrishtinëStacioni Prishtinë

Gazmend Turist
8.5€
2
Ndërrim në: FertoursPritja: 3 orë, 4 minuta
3

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

12:59DuisburgStacioni Duisburg

Fertours
?€
Kohëzgjatja totale:~28 orë, 59 minuta
Çmimi total: 8.5
1

10:10ShkupStacioni Shkup

12:06PrishtinëStacioni Prishtinë

Gazmend Turist
8.5€
2
Ndërrim në: FertoursPritja: 54 minuta
3

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

12:59DuisburgStacioni Duisburg

Fertours
?€
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 49 minuta
Çmimi total: 8.5
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.