GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shkodër, Shqipëri Fier, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:00ShkodërStacioni Shkodër

15:10DurrësStacioni Durrës

Nord Travel
6€
2
Ndërrim në: Trans-SopotiPritja: 15 minuta
3

15:25DurrësStacioni Durrës

17:09FierStacioni Fier

Trans-Sopoti
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 9 minuta
Çmimi total: 6
1

13:00ShkodërStacioni Shkodër

15:10DurrësStacioni Durrës

Nord Travel
6€
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 25 minuta
3

15:35DurrësStacioni Durrës

17:19FierStacioni Fier

Kompakt
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 19 minuta
Çmimi total: 6
1

13:00ShkodërStacioni Shkodër

15:10DurrësStacioni Durrës

Nord Travel
6€
2
Ndërrim në: Ensilv -BusPritja: 25 minuta
3

15:35DurrësStacioni Durrës

17:19FierStacioni Fier

Ensilv -Bus
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 19 minuta
Çmimi total: 6
1

15:27ShkodërStacioni Shkodër

17:11TiranëStacioni Tiranë

Beam Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 19 minuta
3

17:30TiranëStacioni Tiranë

19:49FierStacioni Fier

Kompakt
500Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 22 minuta
Çmimi total: 500 Lekë
1

16:12ShkodërStacioni Shkodër

17:56TiranëStacioni Tiranë

Beam Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 34 minuta
3

18:30TiranëStacioni Tiranë

20:49FierStacioni Fier

Kompakt
500Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 37 minuta
Çmimi total: 500 Lekë
1

16:12ShkodërStacioni Shkodër

17:56TiranëStacioni Tiranë

Beam Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 34 minuta
3

18:30TiranëStacioni Tiranë

20:49FierStacioni Fier

Argjiro SH.P.K
5€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 37 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.