GjirafaTravel

40,000+ bileta të shitura me Gjirafa Travel.

Rezervo Online biletën e autobusit nga Savra, Shqipëri Tiranë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

14:00Fier

14:31SavraStacioni Savra

16:19TiranëTerminali Lindor

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë

12:00Përmet

14:38SavraStacioni Savra

16:26TiranëTerminali Lindor

Dhembeli Sh.P.K
?Lekë

12:30Libohovë

14:39SavraStacioni Savra

16:27TiranëTerminali Lindor

Piko Sh.P.K
?Lekë

13:30Vlorë

14:40SavraStacioni Savra

16:28TiranëTerminali Lindor

Elalba Trans Sh.P.K
?€

13:30Vlorë

14:40SavraStacioni Savra

16:28TiranëTerminali Lindor

18:14Shkodër

Dinamic-Express
?Lekë

13:00Selenice

14:50SavraStacioni Savra

16:38TiranëTerminali Lindor

Elalba Trans Sh.P.K
?Lekë

14:30Fier

15:01SavraStacioni Savra

16:49TiranëTerminali Lindor

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë

14:00Vlorë

15:10SavraStacioni Savra

16:58TiranëTerminali Lindor

Elalba Trans Sh.P.K
?€

13:00Gjirokastër

15:11SavraStacioni Savra

17:10TiranëTerminali Jugor dhe Verior

Tirka 2000
?€

15:00Fier

15:31SavraStacioni Savra

17:19TiranëTerminali Lindor

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.