GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Rogovë, Kosovë Lipjan, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:23RogovëStacioni Rogovë

17:54PrizrenStacioni Prizren

Ylli
?€
2
Ndërrim në: Memi ReisenPritja: 16 minuta
3

18:10PrizrenStacioni Prizren

19:20LipjanStacioni Lipjan

Memi Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 57 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.