GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Rogovë, Kosovë Gjakovë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

10:20Prizren

10:47RogovëStacioni Rogovë

11:15GjakovëStacioni Gjakovë

Atmaxha
1.5€

10:40Prizren

11:07RogovëStacioni Rogovë

11:35GjakovëStacioni Gjakovë

Xeni Tours
1.5€

11:00Prizren

11:27RogovëStacioni Rogovë

11:55GjakovëStacioni Gjakovë

Gramozi
1.5€

11:30Prizren

11:57RogovëStacioni Rogovë

12:25GjakovëStacioni Gjakovë

Destani Trans
?€

12:00Prizren

12:27RogovëStacioni Rogovë

12:55GjakovëStacioni Gjakovë

Zhur Reisen
1.5€

12:30Prizren

12:57RogovëStacioni Rogovë

13:25GjakovëStacioni Gjakovë

Ylli
?€

13:00Prizren

13:27RogovëStacioni Rogovë

13:55GjakovëStacioni Gjakovë

Atmaxha
1.5€

13:20Prizren

13:47RogovëStacioni Rogovë

14:15GjakovëStacioni Gjakovë

Meti Comerc
1.5€

14:00Prizren

14:27RogovëStacioni Rogovë

14:55GjakovëStacioni Gjakovë

Atmaxha
1.5€

14:30Prizren

14:57RogovëStacioni Rogovë

15:25GjakovëStacioni Gjakovë

Albi
1.5€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.