GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Rinas, Shqipëri Zhur, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:20RinasStacioni Rinas

15:45PrizrenStacioni Prizren

Gashi Travel
15€
2
Ndërrim në: Zhur ToursPritja: 15 minuta
3

16:00PrizrenStacioni Prizren

16:21ZhurStacioni Zhur

Zhur Tours
1€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 1 minuta
Çmimi total: 16

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.