GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Rinas, Shqipëri Gjirokastër, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:00RinasStacioni Rinas

11:35TiranëStacioni Tiranë

Luna Travel
4€
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 25 minuta
3

12:00TiranëStacioni Tiranë

15:30GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
12€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 30 minuta
Çmimi total: 16
1

12:00RinasStacioni Rinas

12:35TiranëStacioni Tiranë

Luna Travel
4€
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 25 minuta
3

13:00TiranëStacioni Tiranë

16:30GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
12€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 30 minuta
Çmimi total: 16

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.