GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Rastavicë, Kosovë Prizren, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

09:45Pejë

10:13RastavicëStacioni Rastavicë

11:22PrizrenStacioni Prizren

Halimaj
4€

10:30Pejë

10:58RastavicëStacioni Rastavicë

12:07PrizrenStacioni Prizren

Monika
4€

13:15Pejë

13:43RastavicëStacioni Rastavicë

14:52PrizrenStacioni Prizren

Xeni Tours
4€

14:45Pejë

15:13RastavicëStacioni Rastavicë

16:22PrizrenStacioni Prizren

Monika
4€

17:15Pejë

17:43RastavicëStacioni Rastavicë

18:52PrizrenStacioni Prizren

Halimaj
4€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:58RastavicëStacioni Rastavicë

10:17GjakovëStacioni Gjakovë

Mendi
1.5€
2
Ndërrim në: Zhur ReisenPritja: 13 minuta
3

10:30GjakovëStacioni Gjakovë

11:24PrizrenStacioni Prizren

Zhur Reisen
3€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 26 minuta
Çmimi total: 4.5
1

10:13RastavicëStacioni Rastavicë

10:32GjakovëStacioni Gjakovë

Halimaj
1.5€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 13 minuta
3

10:45GjakovëStacioni Gjakovë

11:39PrizrenStacioni Prizren

Halimaj
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 26 minuta
Çmimi total: 4
1

10:13RastavicëStacioni Rastavicë

10:32GjakovëStacioni Gjakovë

Halimaj
1.5€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 13 minuta
3

10:45GjakovëStacioni Gjakovë

11:39PrizrenStacioni Prizren

Halimaj
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 26 minuta
Çmimi total: 4
1

10:28RastavicëStacioni Rastavicë

10:47GjakovëStacioni Gjakovë

Kastrati
1.5€
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 13 minuta
3

11:00GjakovëStacioni Gjakovë

11:54PrizrenStacioni Prizren

Atmaxha
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 26 minuta
Çmimi total: 4
1

10:58RastavicëStacioni Rastavicë

11:17GjakovëStacioni Gjakovë

Monika
1.5€
2
Ndërrim në: KasumiPritja: 13 minuta
3

11:30GjakovëStacioni Gjakovë

12:24PrizrenStacioni Prizren

Kasumi
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 26 minuta
Çmimi total: 4
1

11:28RastavicëStacioni Rastavicë

11:47GjakovëStacioni Gjakovë

Gentonisi
1.5€
2
Ndërrim në: Meti ComercPritja: 13 minuta
3

12:00GjakovëStacioni Gjakovë

12:54PrizrenStacioni Prizren

Meti Comerc
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 26 minuta
Çmimi total: 4
1

11:58RastavicëStacioni Rastavicë

12:17GjakovëStacioni Gjakovë

Albi
?€
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 13 minuta
3

12:30GjakovëStacioni Gjakovë

13:24PrizrenStacioni Prizren

Atmaxha
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 25 minuta
Çmimi total: 2.5
1

13:13RastavicëStacioni Rastavicë

13:32GjakovëStacioni Gjakovë

Gramozi
1.5€
2
Ndërrim në: Destani TransPritja: 13 minuta
3

13:45GjakovëStacioni Gjakovë

14:39PrizrenStacioni Prizren

Destani Trans
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 26 minuta
Çmimi total: 4
1

13:58RastavicëStacioni Rastavicë

14:17GjakovëStacioni Gjakovë

Gramozi
1.5€
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 13 minuta
3

14:30GjakovëStacioni Gjakovë

15:24PrizrenStacioni Prizren

Atmaxha
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 26 minuta
Çmimi total: 4
1

14:13RastavicëStacioni Rastavicë

14:32GjakovëStacioni Gjakovë

Erblini
1.5€
2
Ndërrim në: Xeni ToursPritja: 13 minuta
3

14:45GjakovëStacioni Gjakovë

15:39PrizrenStacioni Prizren

Xeni Tours
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 26 minuta
Çmimi total: 4

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.