GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Qerret, Shqipëri Konispol, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

11:00Tiranë

11:51QerretStacioni Qerret

15:58KonispolStacioni Konispol

Tisa Travel
?Lekë

11:00Tiranë

11:51QerretStacioni Qerret

15:58KonispolStacioni Konispol

Ylma Konispol
?Lekë

14:15Tiranë

15:06QerretStacioni Qerret

19:13KonispolStacioni Konispol

Anbastar
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:53QerretStacioni Qerret

11:09DurrësStacioni Durrës

Argjiro SH.P.K
?€
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 26 minuta
3

11:35DurrësStacioni Durrës

15:58KonispolStacioni Konispol

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 5 minuta
1

10:53QerretStacioni Qerret

11:09DurrësStacioni Durrës

Argjiro SH.P.K
?€
2
Ndërrim në: Ylma KonispolPritja: 26 minuta
3

11:35DurrësStacioni Durrës

15:58KonispolStacioni Konispol

Ylma Konispol
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 5 minuta
1

10:57QerretStacioni Qerret

11:16DurrësStacioni Durrës

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 19 minuta
3

11:35DurrësStacioni Durrës

15:58KonispolStacioni Konispol

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 1 minuta
1

10:57QerretStacioni Qerret

11:16DurrësStacioni Durrës

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: Ylma KonispolPritja: 19 minuta
3

11:35DurrësStacioni Durrës

15:58KonispolStacioni Konispol

Ylma Konispol
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 1 minuta
1

10:58QerretStacioni Qerret

11:14DurrësStacioni Durrës

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 21 minuta
3

11:35DurrësStacioni Durrës

15:58KonispolStacioni Konispol

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë
1

10:58QerretStacioni Qerret

11:14DurrësStacioni Durrës

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: Ylma KonispolPritja: 21 minuta
3

11:35DurrësStacioni Durrës

15:58KonispolStacioni Konispol

Ylma Konispol
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë
1

11:02QerretStacioni Qerret

11:49LushnjeStacioni Lushnje

Niagara-Kr
?Lekë
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 49 minuta
3

12:38LushnjeStacioni Lushnje

15:58KonispolStacioni Konispol

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 56 minuta
1

11:02QerretStacioni Qerret

11:49LushnjeStacioni Lushnje

Niagara-Kr
?Lekë
2
Ndërrim në: Ylma KonispolPritja: 49 minuta
3

12:38LushnjeStacioni Lushnje

15:58KonispolStacioni Konispol

Ylma Konispol
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 56 minuta
1

11:16QerretStacioni Qerret

12:03LushnjeStacioni Lushnje

Koha Ekspres
?Lekë
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 35 minuta
3

12:38LushnjeStacioni Lushnje

15:58KonispolStacioni Konispol

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 42 minuta
1

11:16QerretStacioni Qerret

12:03LushnjeStacioni Lushnje

Koha Ekspres
?Lekë
2
Ndërrim në: Ylma KonispolPritja: 35 minuta
3

12:38LushnjeStacioni Lushnje

15:58KonispolStacioni Konispol

Ylma Konispol
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 42 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.