GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Berat, Shqipëri Konispol, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:00BeratStacioni Berat

12:01LushnjeStacioni Lushnje

Star - Trans - Or
200Lekë
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 37 minuta
3

12:38LushnjeStacioni Lushnje

15:58KonispolStacioni Konispol

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 58 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
1

11:00BeratStacioni Berat

12:01LushnjeStacioni Lushnje

Star - Trans - Or
200Lekë
2
Ndërrim në: Ylma KonispolPritja: 37 minuta
3

12:38LushnjeStacioni Lushnje

15:58KonispolStacioni Konispol

Ylma Konispol
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 58 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
1

11:00BeratStacioni Berat

11:50LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 48 minuta
3

12:38LushnjeStacioni Lushnje

15:58KonispolStacioni Konispol

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 58 minuta
1

11:00BeratStacioni Berat

11:50LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: Ylma KonispolPritja: 48 minuta
3

12:38LushnjeStacioni Lushnje

15:58KonispolStacioni Konispol

Ylma Konispol
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 58 minuta
1

14:30BeratStacioni Berat

15:20LushnjeStacioni Lushnje

Tibe Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: AnbastarPritja: 33 minuta
3

15:53LushnjeStacioni Lushnje

19:13KonispolStacioni Konispol

Anbastar
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 43 minuta
1

14:30BeratStacioni Berat

15:31LushnjeStacioni Lushnje

Koha Ekspres
200Lekë
2
Ndërrim në: AnbastarPritja: 22 minuta
3

15:53LushnjeStacioni Lushnje

19:13KonispolStacioni Konispol

Anbastar
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 43 minuta
Çmimi total: 200 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.