GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Elbasan, Shqipëri Konispol, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:00ElbasanStacioni Elbasan

12:23SarandëStacioni Sarandë

A&R Gucaj
1200Lekë
2
Ndërrim në: Mehmeti TransPritja: 37 minuta
3

13:00SarandëStacioni Sarandë

13:45KonispolStacioni Konispol

Mehmeti Trans
300Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 45 minuta
Çmimi total: 1500 Lekë
1

10:44ElbasanStacioni Elbasan

11:50LushnjeStacioni Lushnje

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 48 minuta
3

12:38LushnjeStacioni Lushnje

15:58KonispolStacioni Konispol

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 14 minuta
1

10:44ElbasanStacioni Elbasan

11:50LushnjeStacioni Lushnje

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: Ylma KonispolPritja: 48 minuta
3

12:38LushnjeStacioni Lushnje

15:58KonispolStacioni Konispol

Ylma Konispol
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 14 minuta
1

10:45ElbasanStacioni Elbasan

11:51LushnjeStacioni Lushnje

Llixha 2001
?Lekë
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 47 minuta
3

12:38LushnjeStacioni Lushnje

15:58KonispolStacioni Konispol

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 13 minuta
1

10:45ElbasanStacioni Elbasan

11:51LushnjeStacioni Lushnje

Llixha 2001
?Lekë
2
Ndërrim në: Ylma KonispolPritja: 47 minuta
3

12:38LushnjeStacioni Lushnje

15:58KonispolStacioni Konispol

Ylma Konispol
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 13 minuta
1

11:14ElbasanStacioni Elbasan

12:20LushnjeStacioni Lushnje

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 18 minuta
3

12:38LushnjeStacioni Lushnje

15:58KonispolStacioni Konispol

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 44 minuta
1

11:14ElbasanStacioni Elbasan

12:20LushnjeStacioni Lushnje

Star Bus Korça
?Lekë
2
Ndërrim në: Ylma KonispolPritja: 18 minuta
3

12:38LushnjeStacioni Lushnje

15:58KonispolStacioni Konispol

Ylma Konispol
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 44 minuta
1

14:00ElbasanStacioni Elbasan

15:06LushnjeStacioni Lushnje

Interbus Vlora
?Lekë
2
Ndërrim në: AnbastarPritja: 47 minuta
3

15:53LushnjeStacioni Lushnje

19:13KonispolStacioni Konispol

Anbastar
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 13 minuta
1

14:14ElbasanStacioni Elbasan

15:20LushnjeStacioni Lushnje

Çuko
?Lekë
2
Ndërrim në: AnbastarPritja: 33 minuta
3

15:53LushnjeStacioni Lushnje

19:13KonispolStacioni Konispol

Anbastar
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 59 minuta
1

14:14ElbasanStacioni Elbasan

15:20LushnjeStacioni Lushnje

Transluks
?Lekë
2
Ndërrim në: AnbastarPritja: 33 minuta
3

15:53LushnjeStacioni Lushnje

19:13KonispolStacioni Konispol

Anbastar
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 59 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.