GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Qerret, Shqipëri Çorovodë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:00Tiranë

06:51QerretStacioni Qerret

10:02ÇorovodëStacioni Çorovodë

Qani Sh.P.K
?Lekë

11:10Tiranë

12:01QerretStacioni Qerret

15:12ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
?Lekë

13:00Tiranë

13:51QerretStacioni Qerret

17:02ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
?Lekë

14:30Tiranë

15:21QerretStacioni Qerret

18:32ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
?Lekë

16:10Tiranë

17:01QerretStacioni Qerret

20:12ÇorovodëStacioni Çorovodë

Fastbas
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:36QerretStacioni Qerret

06:23LushnjeStacioni Lushnje

Anbastar
?Lekë
2
Ndërrim në: Koha EkspresPritja: 37 minuta
3

07:00LushnjeStacioni Lushnje

09:24ÇorovodëStacioni Çorovodë

Koha Ekspres
200Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 48 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
1

05:51QerretStacioni Qerret

06:38LushnjeStacioni Lushnje

Tirka 2000
?€
2
Ndërrim në: Koha EkspresPritja: 22 minuta
3

07:00LushnjeStacioni Lushnje

09:24ÇorovodëStacioni Çorovodë

Koha Ekspres
200Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 33 minuta
1

05:51QerretStacioni Qerret

06:38LushnjeStacioni Lushnje

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Koha EkspresPritja: 22 minuta
3

07:00LushnjeStacioni Lushnje

09:24ÇorovodëStacioni Çorovodë

Koha Ekspres
200Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 33 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
1

05:51QerretStacioni Qerret

06:38LushnjeStacioni Lushnje

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: Koha EkspresPritja: 22 minuta
3

07:00LushnjeStacioni Lushnje

09:24ÇorovodëStacioni Çorovodë

Koha Ekspres
200Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 33 minuta
1

06:16QerretStacioni Qerret

07:03LushnjeStacioni Lushnje

Elsi Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Qani Sh.P.KPritja: 35 minuta
3

07:38LushnjeStacioni Lushnje

10:02ÇorovodëStacioni Çorovodë

Qani Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 46 minuta
1

06:16QerretStacioni Qerret

07:03LushnjeStacioni Lushnje

Esli Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Qani Sh.P.KPritja: 35 minuta
3

07:38LushnjeStacioni Lushnje

10:02ÇorovodëStacioni Çorovodë

Qani Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 46 minuta
1

06:17QerretStacioni Qerret

06:30LushnjeStacioni Lushnje

Lentin 2015
?Lekë
2
Ndërrim në: Koha EkspresPritja: 30 minuta
3

07:00LushnjeStacioni Lushnje

09:24ÇorovodëStacioni Çorovodë

Koha Ekspres
200Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 7 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
1

06:21QerretStacioni Qerret

07:08LushnjeStacioni Lushnje

Dhembeli Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Qani Sh.P.KPritja: 30 minuta
3

07:38LushnjeStacioni Lushnje

10:02ÇorovodëStacioni Çorovodë

Qani Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 41 minuta
1

06:21QerretStacioni Qerret

07:08LushnjeStacioni Lushnje

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Qani Sh.P.KPritja: 30 minuta
3

07:38LushnjeStacioni Lushnje

10:02ÇorovodëStacioni Çorovodë

Qani Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 41 minuta
1

06:21QerretStacioni Qerret

07:08LushnjeStacioni Lushnje

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: Qani Sh.P.KPritja: 30 minuta
3

07:38LushnjeStacioni Lushnje

10:02ÇorovodëStacioni Çorovodë

Qani Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 41 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.