GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Qerret, Shqipëri Nënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:58QerretStacioni Qerret

09:20DurrësStacioni Durrës

Niagara-Kr
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Adis ShpkPritja: 10 minuta
3

09:30DurrësStacioni Durrës

10:10TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Adis Shpk
6€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 12 minuta
Çmimi total: 6
1

09:05QerretStacioni Qerret

09:21DurrësStacioni Durrës

Dashi
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Adis ShpkPritja: 9 minuta
3

09:30DurrësStacioni Durrës

10:10TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Adis Shpk
6€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 5 minuta
Çmimi total: 6
1

16:32QerretStacioni Qerret

16:51DurrësStacioni Durrës

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Adis ShpkPritja: 9 minuta
3

17:00DurrësStacioni Durrës

17:40TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Adis Shpk
6€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 8 minuta
Çmimi total: 6

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.