GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Prizren, Kosovë Viçencë, Itali

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:30PrizrenStacioni Prizren

08:10TiranëStacioni Tiranë

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: AMR TravelPritja: 50 minuta
3

09:00TiranëStacioni Tiranë

03:00ViçencëStacioni Viçencë

AMR Travel
70€

Informata

Kohëzgjatja totale:~21 orë, 30 minuta
Çmimi total: 85

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.