GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prizren, Kosovë Thumanë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:30PrizrenStacioni Prizren

09:10TiranëStacioni Tiranë

Arditi Tours
15€
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 20 minuta
3

09:30TiranëStacioni Tiranë

10:07ThumanëStacioni Thumanë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 37 minuta
1

06:30PrizrenStacioni Prizren

09:10TiranëStacioni Tiranë

Arditi Tours
15€
2
Ndërrim në: Laska-1Pritja: 20 minuta
3

09:30TiranëStacioni Tiranë

10:07ThumanëStacioni Thumanë

Laska-1
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 37 minuta
1

06:30PrizrenStacioni Prizren

09:10TiranëStacioni Tiranë

Arditi Tours
15€
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 30 minuta
3

09:40TiranëStacioni Tiranë

10:17ThumanëStacioni Thumanë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 47 minuta
1

07:30PrizrenStacioni Prizren

10:10TiranëStacioni Tiranë

Kabashi Tours
15€
2
Ndërrim në: Beam Sh.P.KPritja: 20 minuta
3

10:30TiranëStacioni Tiranë

11:07ThumanëStacioni Thumanë

Beam Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 37 minuta
Çmimi total: 15
1

07:30PrizrenStacioni Prizren

10:10TiranëStacioni Tiranë

Kabashi Tours
15€
2
Ndërrim në: Rilindi ShpkPritja: 20 minuta
3

10:30TiranëStacioni Tiranë

11:07ThumanëStacioni Thumanë

Rilindi Shpk
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 37 minuta
Çmimi total: 15
1

07:30PrizrenStacioni Prizren

10:10TiranëStacioni Tiranë

Kabashi Tours
15€
2
Ndërrim në: Laska-1Pritja: 20 minuta
3

10:30TiranëStacioni Tiranë

11:07ThumanëStacioni Thumanë

Laska-1
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 37 minuta
Çmimi total: 15
1

07:30PrizrenStacioni Prizren

10:10TiranëStacioni Tiranë

Kabashi Tours
15€
2
Ndërrim në: AriuPritja: 30 minuta
3

10:40TiranëStacioni Tiranë

11:17ThumanëStacioni Thumanë

Ariu
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 47 minuta
Çmimi total: 15
1

08:00PrizrenStacioni Prizren

10:30TiranëStacioni Tiranë

Gashi Travel
15€
2
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 30 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

11:39ThumanëStacioni Thumanë

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 39 minuta
Çmimi total: 15
1

08:00PrizrenStacioni Prizren

10:30TiranëStacioni Tiranë

Gashi Travel
15€
2
Ndërrim në: Iridest Sh.P.KPritja: 30 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

11:37ThumanëStacioni Thumanë

Iridest Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 37 minuta
Çmimi total: 15
1

08:00PrizrenStacioni Prizren

10:30TiranëStacioni Tiranë

Gashi Travel
15€
2
Ndërrim në: Bit + D 2010Pritja: 30 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

11:37ThumanëStacioni Thumanë

Bit + D 2010
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 37 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.