GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prizren, Kosovë Talinoc i Jerlive, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:00PrizrenStacioni Prizren

10:30FerizajStacioni Ferizaj

Vector Travel
4€
2
Ndërrim në: Dritoni-ReisenPritja: 15 minuta
3

10:45FerizajStacioni Ferizaj

10:51Talinoc i JerliveStacioni Talinoc i Jerlive

Dritoni-Reisen
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 51 minuta
Çmimi total: 4.5
1

13:10PrizrenStacioni Prizren

14:20FerizajStacioni Ferizaj

Merkatori
?€
2
Ndërrim në: Fehmi-CompanyPritja: 10 minuta
3

14:30FerizajStacioni Ferizaj

14:36Talinoc i JerliveStacioni Talinoc i Jerlive

Fehmi-Company
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 26 minuta
Çmimi total: 0.5
1

13:10PrizrenStacioni Prizren

14:20FerizajStacioni Ferizaj

Merkatori
4.5€
2
Ndërrim në: Fehmi-CompanyPritja: 10 minuta
3

14:30FerizajStacioni Ferizaj

14:36Talinoc i JerliveStacioni Talinoc i Jerlive

Fehmi-Company
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 26 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.