GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prizren, Kosovë Rogovë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

08:30PrizrenStacioni Prizren

08:57RogovëStacioni Rogovë

09:25Gjakovë

Ylli
2€

09:00PrizrenStacioni Prizren

09:27RogovëStacioni Rogovë

09:55Gjakovë

Zhur Reisen
2€

09:25PrizrenStacioni Prizren

09:52RogovëStacioni Rogovë

10:20Gjakovë

Atmaxha
2€

10:00PrizrenStacioni Prizren

10:27RogovëStacioni Rogovë

10:55Gjakovë

Kasumi
2€

10:20PrizrenStacioni Prizren

10:47RogovëStacioni Rogovë

11:15Gjakovë

Atmaxha
2€

10:40PrizrenStacioni Prizren

11:07RogovëStacioni Rogovë

11:35Gjakovë

Xeni Tours
2€

11:00PrizrenStacioni Prizren

11:27RogovëStacioni Rogovë

11:55Gjakovë

Gramozi
2€

11:30PrizrenStacioni Prizren

11:57RogovëStacioni Rogovë

12:25Gjakovë

Destani Trans
?€

12:00PrizrenStacioni Prizren

12:27RogovëStacioni Rogovë

12:55Gjakovë

Zhur Reisen
2€

12:30PrizrenStacioni Prizren

12:57RogovëStacioni Rogovë

13:25Gjakovë

Ylli
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.