GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prizren, Kosovë Prugoc, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

19:00PrizrenStacioni Prizren

20:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Bres Turs
5€
2
Ndërrim në: Besiana TravelPritja: 10 minuta
3

20:30PrishtinëStacioni Prishtinë

20:51PrugocStacioni Prugoc

Besiana Travel
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 51 minuta
Çmimi total: 5
1

19:15PrizrenStacioni Prizren

20:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Qaza Reisen
5€
2
Ndërrim në: MetiPritja: 10 minuta
3

20:40PrishtinëStacioni Prishtinë

21:01PrugocStacioni Prugoc

Meti
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 46 minuta
Çmimi total: 5
1

19:15PrizrenStacioni Prizren

20:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Qaza Reisen
5€
2
Ndërrim në: Besiana TravelPritja: 10 minuta
3

20:40PrishtinëStacioni Prishtinë

21:01PrugocStacioni Prugoc

Besiana Travel
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 46 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.