GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prizren, Kosovë Podujevë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

18:00PrizrenStacioni Prizren

19:57PrishtinëStacioni Prishtinë

Dardi
5€
2
Ndërrim në: Leci ReisenPritja: 23 minuta
3

20:20PrishtinëStacioni Prishtinë

21:15PodujevëStacioni Podujevë

Leci Reisen
1€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 15 minuta
Çmimi total: 6
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.