GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Nënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë Podujevë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:10TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

15:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Kei-Reisen
15€
2
Ndërrim në: Besiana TravelPritja: 20 minuta
3

15:50PrishtinëStacioni Prishtinë

16:45PodujevëStacioni Podujevë

Besiana Travel
1€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 35 minuta
Çmimi total: 16
1

12:10TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

15:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Kei-Reisen
15€
2
Ndërrim në: Burgia ComPritja: 30 minuta
3

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

16:55PodujevëStacioni Podujevë

Burgia Com
1€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 45 minuta
Çmimi total: 16
1

12:10TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

15:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Kei-Reisen
15€
2
Ndërrim në: Beni IiPritja: 40 minuta
3

16:10PrishtinëStacioni Prishtinë

17:05PodujevëStacioni Podujevë

Beni Ii
1€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 55 minuta
Çmimi total: 16
1

12:10TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

15:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Kei-Reisen
15€
2
Ndërrim në: Batllava ToursPritja: 50 minuta
3

16:20PrishtinëStacioni Prishtinë

17:15PodujevëStacioni Podujevë

Batllava Tours
1€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 5 minuta
Çmimi total: 16
1

14:15TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

17:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€

Informata

2
Ndërrim në: EdonaPritja: 15 minuta
3

17:50PrishtinëStacioni Prishtinë

18:45PodujevëStacioni Podujevë

Edona
1€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 30 minuta
Çmimi total: 15
1

14:15TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

17:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€

Informata

2
Ndërrim në: LeciPritja: 25 minuta
3

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:55PodujevëStacioni Podujevë

Leci
1€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 40 minuta
Çmimi total: 15
1

14:15TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

17:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€

Informata

2
Ndërrim në: Besiana TravelPritja: 35 minuta
3

18:10PrishtinëStacioni Prishtinë

19:05PodujevëStacioni Podujevë

Besiana Travel
1€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 50 minuta
Çmimi total: 15
1

14:15TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

17:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€

Informata

2
Ndërrim në: Zhitia TuristPritja: 45 minuta
3

18:20PrishtinëStacioni Prishtinë

19:15PodujevëStacioni Podujevë

Zhitia Turist
1€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë
Çmimi total: 15
1

14:15TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

17:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€

Informata

2
Ndërrim në: ProfitiPritja: 55 minuta
3

18:30PrishtinëStacioni Prishtinë

19:25PodujevëStacioni Podujevë

Profiti
1€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 10 minuta
Çmimi total: 15
1

14:15TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

17:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€

Informata

2
Ndërrim në: DitaPritja: 55 minuta
3

18:30PrishtinëStacioni Prishtinë

19:25PodujevëStacioni Podujevë

Dita
1€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 10 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.