GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prizren, Kosovë Përlep, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:50PrizrenStacioni Prizren

08:01PërlepStacioni Përlep

08:27Pejë

Halimaj
4€

09:40PrizrenStacioni Prizren

10:51PërlepStacioni Përlep

11:17Pejë

Monika
4€

10:40PrizrenStacioni Prizren

11:51PërlepStacioni Përlep

12:17Pejë

Xeni Tours
4€

11:00PrizrenStacioni Prizren

12:11PërlepStacioni Përlep

12:37Pejë

Gramozi
4€

13:40PrizrenStacioni Prizren

14:51PërlepStacioni Përlep

15:17Pejë

Monika
4€

14:45PrizrenStacioni Prizren

15:56PërlepStacioni Përlep

16:22Pejë

Halimaj
4€

17:45PrizrenStacioni Prizren

18:56PërlepStacioni Përlep

19:22Pejë

Monika
4€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:50PrizrenStacioni Prizren

08:07DeçanStacioni Deçan

Halimaj
4€
2
Ndërrim në: GramoziPritja: 13 minuta
3

08:20DeçanStacioni Deçan

08:26PërlepStacioni Përlep

Gramozi
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 36 minuta
Çmimi total: 4.5
1

06:50PrizrenStacioni Prizren

08:07DeçanStacioni Deçan

Halimaj
4€
2
Ndërrim në: GramoziPritja: 13 minuta
3

08:20DeçanStacioni Deçan

08:26PërlepStacioni Përlep

Gramozi
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 36 minuta
Çmimi total: 4.5
1

09:25PrizrenStacioni Prizren

10:20GjakovëStacioni Gjakovë

Atmaxha
2.5€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 10 minuta
3

10:30GjakovëStacioni Gjakovë

10:51PërlepStacioni Përlep

Monika
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 26 minuta
Çmimi total: 4
1

09:25PrizrenStacioni Prizren

10:20GjakovëStacioni Gjakovë

Atmaxha
2.5€
2
Ndërrim në: Edi ToursPritja: 10 minuta
3

10:30GjakovëStacioni Gjakovë

10:51PërlepStacioni Përlep

Edi Tours
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 26 minuta
Çmimi total: 4
1

10:40PrizrenStacioni Prizren

11:35GjakovëStacioni Gjakovë

Xeni Tours
2.5€
2
Ndërrim në: Xeni ToursPritja: 10 minuta
3

11:45GjakovëStacioni Gjakovë

12:06PërlepStacioni Përlep

Xeni Tours
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 26 minuta
Çmimi total: 4
1

11:00PrizrenStacioni Prizren

11:50GjakovëStacioni Gjakovë

Gramozi
3€
2
Ndërrim në: GramoziPritja: 10 minuta
3

12:00GjakovëStacioni Gjakovë

12:21PërlepStacioni Përlep

Gramozi
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 21 minuta
Çmimi total: 4.5
1

14:30PrizrenStacioni Prizren

15:25GjakovëStacioni Gjakovë

Albi
2.5€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 10 minuta
3

15:35GjakovëStacioni Gjakovë

15:56PërlepStacioni Përlep

Halimaj
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 26 minuta
Çmimi total: 4
1

14:45PrizrenStacioni Prizren

15:35GjakovëStacioni Gjakovë

Halimaj
3€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 10 minuta
3

15:45GjakovëStacioni Gjakovë

16:06PërlepStacioni Përlep

Halimaj
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 21 minuta
Çmimi total: 4.5
1

17:30PrizrenStacioni Prizren

18:25GjakovëStacioni Gjakovë

Kasumi
2.5€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 10 minuta
3

18:35GjakovëStacioni Gjakovë

18:56PërlepStacioni Përlep

Monika
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 26 minuta
Çmimi total: 4
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.