GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Pejë, Kosovë Përlep, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

08:45PejëStacioni Pejë

09:11PërlepStacioni Përlep

09:32Gjakovë

Albi
2€

09:00PejëStacioni Pejë

09:26PërlepStacioni Përlep

09:47Gjakovë

Edi Tours
2€

09:15PejëStacioni Pejë

09:41PërlepStacioni Përlep

10:02Gjakovë

Juniku Reisen
2€

09:30PejëStacioni Pejë

12:26PërlepStacioni Përlep

10:20Gjakovë

Juniku Reisen
2€

09:30PejëStacioni Pejë

09:56PërlepStacioni Përlep

10:17Gjakovë

Mendi
2€

09:45PejëStacioni Pejë

10:11PërlepStacioni Përlep

11:22Prizren

Halimaj
2€

09:45PejëStacioni Pejë

10:11PërlepStacioni Përlep

10:32Gjakovë

Halimaj
2€

10:00PejëStacioni Pejë

10:26PërlepStacioni Përlep

10:47Gjakovë

Kastrati
2€

10:15PejëStacioni Pejë

10:41PërlepStacioni Përlep

11:02Gjakovë

Erblini
2€

10:30PejëStacioni Pejë

10:56PërlepStacioni Përlep

12:07Prizren

Monika
2€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.