GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prizren, Kosovë Kralan, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:40PrizrenStacioni Prizren

10:30GjakovëStacioni Gjakovë

Monika
3€
2
Ndërrim në: ErbliniPritja: 15 minuta
3

10:45GjakovëStacioni Gjakovë

11:18KralanStacioni Kralan

Erblini
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 38 minuta
Çmimi total: 3

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.