GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prizren, Kosovë Korçë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:35PrizrenStacioni Prizren

18:40TiranëStacioni Tiranë

Tirana Metropol
15€
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 20 minuta
3

19:00TiranëStacioni Tiranë

22:03KorçëStacioni Korçë

Star Bus Korça
700Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 28 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.