GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prizren, Kosovë Gostivar, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:00PrizrenStacioni Prizren

11:18ShkupStacioni Shkup

Vector Travel
9€
2
Ndërrim në: Gazmend TuristPritja: 32 minuta
3

11:50ShkupStacioni Shkup

12:56GostivarStacioni Gostivar

Gazmend Turist
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 56 minuta
Çmimi total: 9
1

09:00PrizrenStacioni Prizren

11:18ShkupStacioni Shkup

Vector Travel
9€
2
Ndërrim në: GalebPritja: 42 minuta
3

12:00ShkupStacioni Shkup

13:06GostivarStacioni Gostivar

Galeb
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 6 minuta
Çmimi total: 9
1

09:00PrizrenStacioni Prizren

11:18ShkupStacioni Shkup

Vector Travel
9€
2
Ndërrim në: EuroturistPritja: 42 minuta
3

12:00ShkupStacioni Shkup

13:06GostivarStacioni Gostivar

Euroturist
250den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 6 minuta
Çmimi total: 9
1

09:00PrizrenStacioni Prizren

11:18ShkupStacioni Shkup

Vector Travel
9€
2
Ndërrim në: Seagull Ohrid-MlPritja: 42 minuta
3

12:00ShkupStacioni Shkup

13:06GostivarStacioni Gostivar

Seagull Ohrid-Ml
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 6 minuta
Çmimi total: 9

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.