GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prizren, Kosovë Gjakovë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

08:00PrizrenStacioni Prizren

08:55GjakovëStacioni Gjakovë

Destani Trans
?€

08:30PrizrenStacioni Prizren

09:25GjakovëStacioni Gjakovë

Ylli
3€

09:00PrizrenStacioni Prizren

09:55GjakovëStacioni Gjakovë

Zhur Reisen
3€

09:25PrizrenStacioni Prizren

10:20GjakovëStacioni Gjakovë

Atmaxha
2.5€

09:40PrizrenStacioni Prizren

10:30GjakovëStacioni Gjakovë

11:17Pejë

Monika
3€

10:00PrizrenStacioni Prizren

10:55GjakovëStacioni Gjakovë

Kasumi
2.5€

10:20PrizrenStacioni Prizren

11:15GjakovëStacioni Gjakovë

Atmaxha
2.5€

10:40PrizrenStacioni Prizren

11:35GjakovëStacioni Gjakovë

Xeni Tours
2.5€

10:40PrizrenStacioni Prizren

11:30GjakovëStacioni Gjakovë

12:17Pejë

Xeni Tours
3€

11:00PrizrenStacioni Prizren

11:55GjakovëStacioni Gjakovë

Gramozi
2.5€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.