GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prizren, Kosovë Dujakë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:40PrizrenStacioni Prizren

11:35GjakovëStacioni Gjakovë

Xeni Tours
2.5€
2
Ndërrim në: DreniPritja: 10 minuta
3

11:45GjakovëStacioni Gjakovë

11:59DujakëStacioni Dujakë

Dreni
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 19 minuta
Çmimi total: 2.5
1

10:40PrizrenStacioni Prizren

11:30GjakovëStacioni Gjakovë

Xeni Tours
3€
2
Ndërrim në: DreniPritja: 15 minuta
3

11:45GjakovëStacioni Gjakovë

11:59DujakëStacioni Dujakë

Dreni
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 19 minuta
Çmimi total: 3

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.