GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prizren, Kosovë Dobërçan, Kosovë

1

08:40PrizrenStacioni Prizren

10:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Halimaj
5€
2
Ndërrim në: Maxhari ToursPritja: 23 minuta
3

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

11:55DobërçanStacioni Dobërçan

Maxhari Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 15 minuta
Çmimi total: 5
1

13:10PrizrenStacioni Prizren

15:09GjilanStacioni Gjilan

Merkatori
5€
2
Ndërrim në: Maxhari ToursPritja: 21 minuta
3

15:30GjilanStacioni Gjilan

15:59DobërçanStacioni Dobërçan

Maxhari Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 49 minuta
Çmimi total: 5
1

13:25PrizrenStacioni Prizren

15:25PrishtinëStacioni Prishtinë

Mir Tours
5€
2
Ndërrim në: Maxhari ToursPritja: 25 minuta
3

15:50PrishtinëStacioni Prishtinë

16:45DobërçanStacioni Dobërçan

Maxhari Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 20 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.