GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Pejë, Kosovë Dobërçan, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:00PejëStacioni Pejë

15:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Koha
5€
2
Ndërrim në: Maxhari ToursPritja: 30 minuta
3

15:50PrishtinëStacioni Prishtinë

16:45DobërçanStacioni Dobërçan

Maxhari Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 45 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.