GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prizren, Kosovë Budrikë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:10PrizrenStacioni Prizren

14:56BudrikëStacioni Budrikë

15:09Gjilan

Merkatori
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:00PrizrenStacioni Prizren

10:30FerizajStacioni Ferizaj

Vector Travel
4€
2
Ndërrim në: Dritoni-ReisenPritja: 10 minuta
3

10:40FerizajStacioni Ferizaj

11:16BudrikëStacioni Budrikë

Dritoni-Reisen
1.7€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 16 minuta
Çmimi total: 4
1

13:10PrizrenStacioni Prizren

14:20FerizajStacioni Ferizaj

Merkatori
?€
2
Ndërrim në: Hani TransPritja: 20 minuta
3

14:40FerizajStacioni Ferizaj

15:16BudrikëStacioni Budrikë

Hani Trans
1.7€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 6 minuta
Çmimi total: 1.7
1

13:10PrizrenStacioni Prizren

14:20FerizajStacioni Ferizaj

Merkatori
4.5€
2
Ndërrim në: Hani TransPritja: 20 minuta
3

14:40FerizajStacioni Ferizaj

15:16BudrikëStacioni Budrikë

Hani Trans
1.7€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 6 minuta
Çmimi total: 6.2
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.