GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Ferizaj, Kosovë Budrikë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

10:40FerizajStacioni Ferizaj

11:16BudrikëStacioni Budrikë

11:29Gjilan

Dritoni-Reisen
1.7€

11:20FerizajStacioni Ferizaj

11:56BudrikëStacioni Budrikë

12:09Gjilan

Mimoza 93
?€

11:40FerizajStacioni Ferizaj

12:16BudrikëStacioni Budrikë

12:29Gjilan

Dritoni-Reisen
1.7€

12:00FerizajStacioni Ferizaj

12:36BudrikëStacioni Budrikë

12:49Gjilan

Xeni Trans
1.7€

12:40FerizajStacioni Ferizaj

13:16BudrikëStacioni Budrikë

13:29Gjilan

Arbeni Tours
1.7€

13:00FerizajStacioni Ferizaj

13:40BudrikëStacioni Budrikë

14:10Gjilan

Endriti Sh.P.K
1.7€

13:20FerizajStacioni Ferizaj

13:56BudrikëStacioni Budrikë

14:09Gjilan

Meti T
1.7€

13:40FerizajStacioni Ferizaj

14:16BudrikëStacioni Budrikë

14:29Gjilan

Jehona
1.7€

14:00FerizajStacioni Ferizaj

14:36BudrikëStacioni Budrikë

14:49Gjilan

Ballkani
1.7€

13:10Prizren

14:20FerizajStacioni Ferizaj

14:56BudrikëStacioni Budrikë

15:09Gjilan

Merkatori
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.