GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Zgatar, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

12:10PrishtinëStacioni Prishtinë

14:25ZgatarStacioni Zgatar

14:49Zaplluxhe

Bres Turs
?€

12:50PrishtinëStacioni Prishtinë

15:05ZgatarStacioni Zgatar

15:29Zaplluxhe

Erza
?€

14:45PrishtinëStacioni Prishtinë

17:00ZgatarStacioni Zgatar

17:24Zaplluxhe

Tosa
?€

16:40PrishtinëStacioni Prishtinë

18:55ZgatarStacioni Zgatar

19:19Zaplluxhe

Bres Turs
?€

19:15PrishtinëStacioni Prishtinë

21:30ZgatarStacioni Zgatar

21:54Zaplluxhe

Bres Turs
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:45PrishtinëStacioni Prishtinë

13:30PrizrenStacioni Prizren

Halimaj
5€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 15 minuta
3

13:45PrizrenStacioni Prizren

14:25ZgatarStacioni Zgatar

Bres Turs
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 40 minuta
Çmimi total: 5
1

12:10PrishtinëStacioni Prishtinë

13:55PrizrenStacioni Prizren

Bres Turs
5€
2
Ndërrim në: ErzaPritja: 30 minuta
3

14:25PrizrenStacioni Prizren

15:05ZgatarStacioni Zgatar

Erza
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 55 minuta
Çmimi total: 5
1

18:40PrishtinëStacioni Prishtinë

20:25PrizrenStacioni Prizren

Zhur Tours
5€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 25 minuta
3

20:50PrizrenStacioni Prizren

21:30ZgatarStacioni Zgatar

Bres Turs
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 50 minuta
Çmimi total: 5
1

18:40PrishtinëStacioni Prishtinë

20:25PrizrenStacioni Prizren

Zhur Tours
5€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 25 minuta
3

20:50PrizrenStacioni Prizren

21:30ZgatarStacioni Zgatar

Bres Turs
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 50 minuta
Çmimi total: 5
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.