GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Sllatinë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:30PrishtinëStacioni Prishtinë

13:47SllatinëStacioni Sllatinë

15:01Gjakovë

Armend Tours
?€

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

14:47SllatinëStacioni Sllatinë

16:01Gjakovë

Meti Tours
?€

15:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:17SllatinëStacioni Sllatinë

16:31Gjakovë

Cali
?€

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

16:17SllatinëStacioni Sllatinë

17:31Gjakovë

Armend Tours
?€

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

17:17SllatinëStacioni Sllatinë

18:31Gjakovë

Shpatturs
?€

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:17SllatinëStacioni Sllatinë

19:31Gjakovë

Bledi
?€

18:30PrishtinëStacioni Prishtinë

18:47SllatinëStacioni Sllatinë

20:01Gjakovë

Bledi
?€

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

19:17SllatinëStacioni Sllatinë

20:31Gjakovë

Kushtrimi Nm
?€

19:30PrishtinëStacioni Prishtinë

19:47SllatinëStacioni Sllatinë

21:01Gjakovë

Edonisi
?€

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:17SllatinëStacioni Sllatinë

21:31Gjakovë

Armend Tours
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.