GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Peshkopi, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:20PrishtinëStacioni Prishtinë

10:05PrizrenStacioni Prizren

Drini Reisen
5€
2
Ndërrim në: Albtrans International ShpkPritja: 40 minuta
3

10:45PrizrenStacioni Prizren

13:55PeshkopiStacioni Peshkopi

Albtrans International Shpk
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 35 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.