GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Përlepnicë, Kosovë

1

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

11:14GjilanStacioni Gjilan

Alia Comerc
2.5€
2
Ndërrim në: Perlep.TransPritja: 16 minuta
3

11:30GjilanStacioni Gjilan

11:41PërlepnicëStacioni Përlepnicë

Perlep.Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 41 minuta
Çmimi total: 2.5
1

11:40PrishtinëStacioni Prishtinë

12:54GjilanStacioni Gjilan

Buna Tours
2.5€
2
Ndërrim në: Perlep.TransPritja: 16 minuta
3

13:10GjilanStacioni Gjilan

13:21PërlepnicëStacioni Përlepnicë

Perlep.Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 41 minuta
Çmimi total: 2.5
1

13:40PrishtinëStacioni Prishtinë

14:54GjilanStacioni Gjilan

Musa Travel
2.5€
2
Ndërrim në: Perlep.TransPritja: 16 minuta
3

15:10GjilanStacioni Gjilan

15:21PërlepnicëStacioni Përlepnicë

Perlep.Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 41 minuta
Çmimi total: 2.5
1

14:40PrishtinëStacioni Prishtinë

15:54GjilanStacioni Gjilan

Dalina
2.5€
2
Ndërrim në: Perlep.TransPritja: 16 minuta
3

16:10GjilanStacioni Gjilan

16:21PërlepnicëStacioni Përlepnicë

Perlep.Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 41 minuta
Çmimi total: 2.5
1

16:40PrishtinëStacioni Prishtinë

17:54GjilanStacioni Gjilan

Perparimi
2.5€
2
Ndërrim në: Perlep.TransPritja: 16 minuta
3

18:10GjilanStacioni Gjilan

18:21PërlepnicëStacioni Përlepnicë

Perlep.Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 41 minuta
Çmimi total: 2.5
1

17:40PrishtinëStacioni Prishtinë

18:54GjilanStacioni Gjilan

Musa Travel
2.5€
2
Ndërrim në: Perlep.TransPritja: 16 minuta
3

19:10GjilanStacioni Gjilan

19:21PërlepnicëStacioni Përlepnicë

Perlep.Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 41 minuta
Çmimi total: 2.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.